Tagasiside

Meelis

Investeering iseendasse. See pole esmapilgul odav. Kuid see on igat senti väärt. Olen isiklikult tänu Evelyle säästnud kuid või isegi aastaid oma elust. Ta on pühendanud oma elu ja läbinud viimase 10 aasta jooksul väga erilise haridustee selle nimel, et aidata teil saavutada mida soovite!

Siret

Visioon, energia ja tulemused! See on see, mida ma vajan ja nüüd tean, kuidas neid aspekte hallata, et edasi liikuda. Asjad hakkavad juhtuma ja saavad tehtud mängleva kergusega. Märgata on ulatuslikku positiivset efekti igas minu eluvaldkonnas. Minu emotsionaalne ja füüsiline seisund on mu elu parimad.

Helen

Sügav. Ma mõtlen väga sügav. Sügavam, kui tavaliselt enda sisse või isegi oma abikaasa või parima sõbraga oskaks kaevuda. Ilma selleta ei saaks te aru põhjus-tagajärg seostest meie praeguse käitumise ja varasemate kogemuste vahel. Aitäh!

Kersti

Mul küll veel suur töö ees enda arendamisega aga Sinu koolitus aitas mind suurest august ikkagi välja. Nimelt nägin ma kõiges palju hirmutavat, kõik tekitas mulle hirmu. Ma näen rohkem ja tahan ennast ka rohkem aidata.

See positiivsus ja jõud mis sinus on, kui sa annad oma teadmisi edasi on äärmiselt innustav. Need teadmised mida jagad on väärtuslikud ja toovad tulemuse (olen Sinust paljudele ka rääkinud).

Äärmiselt tore, et oled olemas ja jagad oma teadmisi! Nende väikeste sammudega olen varsti julgem, enesekindlam, spontaansem ja tahtejõulisem. Oled kindlasti üks minu lemmik Coach!

Vaike

See kõik on minu jaoks liigagi huvitav ja põnev. Uusi teadmisi on nii palju, et aju ei suuda kõike kohe omaks võtta. Loen ja kuulen materjali uuesti ja uuesti üle. Ja siis leian ennast mõtlemast, et kui vähe meie teame oma ajust ja kui vähe sellest ka praegu veel räägitakse!?

Aga olen Sinule väga tänulik, uhke Sinu tegemiste üle, oma teadmiste jagamisel teistele.

Nida

Läksin kuulates nii hasarti, et ei saanud enne pidama kui kell 2 öösel, mis on siis 3 tundi hiljem, kui olnuks tervislik magama minna. Mu lemmik oli soovitus muutuste tegemiseks alustada identideedist ja tahtejõud üle kavaldada. Tänud!

Kersti

Tahtsin kirjutada selle STOP tehnika positiivsest kogemusest. Ma ka eile natuke rääkisin Zoomis. Nimelt oli mul kurgus pidevalt klombi tunne (mis seotud minu ärevusega). See tekitas üsna palju hirmu ja kestis ikka mitu nädalat. Peale seda STOP tehnika tegemist kadus mul see ära. Teiseks tuli mul autoga sõites alati selline tunne, et tahaks hapnikku juurde saada. Ja peale seda STOP tehnikat kui ma olen pidanud sõitma, pole seda tunnet ka tulnud. Ühesõnaga sellised positiivsed asjad. Praegu proovin ma siin saada oma aju tagasi negatiivsusest (hirmud jne) positiivseks ja ka olen märganud pisikesi samme.

Suur aitäh selle suurepärase koolituse eest, mis on andnud palju positiivsust!

Eileen

Nagu elus ikka, juhtus “Ajutervis” minuga väga vajalikul hetkel. Nagu õlekõrs.

Ma tõesti soovitan seda inimestele, päriselt!

Kuula lihtsalt kodulehel leitavaid webinare ja tõesti anna endale võimalus paremaks, orgaanilisemaks eluks!

Kati

Oeh, just vaatan seda õnnehormoonide zoomi. Ja tunnen nii sügavat tänulikkust sulle, et oled need nii hästi ja osavalt lahti seletanud. Ise poleks elusees selliste erinevate hormoonide tekkimist lühikese aja jooksul avastanud. Imeline tarkus.

Aksella

Viimased zoomid olid eriti mahukad ja eriti põnevalt ülesehitatud. Selline tunne jäi, et mida kursus edasi, seda põhjalikumaks muutusid zoomid ja seda rohkem hakkas meeldima ja nüüd ei tahaks, et kursus läbi saaks. Väga põnev igatahes ja säästab nii palju aega õppijale võrreldes sellega kui ise raamatuid lugeda kuude ja aastate jooksul.