Enesejuhtimine läbi õnnehormoonide

Hormoonid on sinu keha keemilised sõnumitoojad, millest ühte hormoonide rühma kutsutakse “hea enesetunde hormoonideks” nende tekitatud õnnelike ja mõnikord ka eufooriliste tunnete tõttu. Neid peetakse ka neurotransmitteriteks, mis tähendab, et nad kannavad sõnumeid üle närvirakkude. Mis on neli hea enesetunde hormooni? Dopamiin, serotoniin, endorfiinid ja oksütotsiin. Neid hormoone tundes saate end paremini juhtida. Tule liitu koolitusega ja õpi end hästi tundma!
Loe lähemalt

Terveks eluks terve aju

Koolitus pakub osalejale üksikasjalikku tegevuskava kuidas leevendada ärevust ja ATH-d, kaitsta ja taastada oma aju, leida motivatsiooni, saavutada edu ning lisaks tõsta osaleja produktiivsust ja võimendada loovust. Kõike seda läbi teadmiste suurendamise, praktiliste võtete ja harjutuste abil. Õpite kuidas taastada oma aju tervist ning panna oma aju potentsiaal teadlikult enda kasuks tööle. Peale koolituse läbimist tunneb osaleja end õnnelikumana, vähem stressis olevana ning enda eesmärkidele suunatuna.
Loe lähemalt

Identiteedi töötuba

Töötoa eesmärk on aidata sul avastada ja mõista oma isiklikku identiteeti. Usun, et teadmine, kes sa oled ja mille eest seisad, on isikliku kasvu ja edu saavutamiseks ülioluline.Viin sind töötoa käigus läbi detailse protsessi, mis aitab sul end mõista ning üheskoos töötame välja SINU identiteedi tööriista, mida saad igapäevaselt kasutada, et liikuda elus kiiremini kaugemale.
Tulemas...

Seadista oma aju

6-nädalane koolitus, mis juhendab teid läbi viie elemendi, mis on vajalikud aju seadistamiseks ja vaimsete võimete värskendamiseks. Me seadistame ajusse: terviklikkuse, visaduse, energia, lahkuse ja rõõmu. Koolitus on praktilise väljundiga ning sisaldab ajus neuroühenduste ümber seadistamist.
Loe lähemalt

Noore aju tõed

See on teaduslikult väljatöötatud, uurimistööl põhinev programm, mille eesmärk on muuta teismeliste ja noorte täiskasvanute elusid üle kogu maailma. Multi-Dimensional Education, Inc. (MDEI) on hariduse uurimisrühm, kes uuris käesoleva koolituse mõju 16 kohas enam kui 330 õpilasel ja leidis, et koolitus vähendab oluliselt uimastite, alkoholi ja tubaka tarbimist, depressiooni ja tõstab noorte enesetunnet ning aitab õpilastel akadeemilist edu saavutada. See koolitus on noorte jaoks elumuutev.
Tulemas...

Kiiremini kaugemale

12 moodulist koosnev (koolitus + coaching) programm. Igal 12 õppetunnil on erinev “kood”, mille osalejad laevad alla oma aju tarkvarasse. Me teeme iga päev tuhandeid otsuseid ja piisab, kui meie ajus joosevad need tosin “koodi”, et saavutada edu, rahulolu ning soovitud mõju. Kasutame neuroteadust, et peatada unisture röövlid: viivitamine, kõhklus, hirm ebaõnnestumise ees, hirm äraütlemise ees ja eneses kahtlemine. Seadistades neuroteadusel põhinevad “koodid” aju tarkvarasse saavad osalejad näha muutuseid ja tulemusi oma elus palju kiiremini ning suurema rõõmuga!
Tulemas...