Terveks eluks terve aju

Koolitus pakub osalejale üksikasjalikku tegevuskava kuidas kaitsta ja taastada oma aju, leida motivatsiooni, saavutada edu ning lisaks aitab tõsta osaleja produktiivsust ja võimendada loovust. Kõike seda läbi praktiliste harjutuste. Õpite kuidas taastada oma aju tervist ning panna oma aju potentsiaal päriselt enda kasuks tööle. Peale koolituse läbimist tunneb osaleja end õnnelikumana, vähem stressis olevana ning enda eesmärkidele suunatuna.

Liitu koolitusega 137 

Koolitusest üldiselt

 • 8 õppemoodulit videoformaadis
 • Allalaetavad abimaterjalid
 • Ligipääs ilma aegumistähtajata
 • Mobiilis vaadatav
 • Tunnistus koolituse läbimisest

Mida sa sellel koolitusel õpid

 • Edu alus - aju
 • Muutuste juhtimine: teades kuidas aju toimib.
 • Töö ja eraelu tasakaal: aju tervise 4 sfääri
 • Motivatsioon, loovus ja innovatsioon: kuidas neid oma ajus ning elus käivitada?
 • Ole eeskujuks: ajutervete harjumuste kujundamine ja rakendamine
 • Negatiivsuse ületamine: kuidas võita alateadlikke negatiivseid mõtteid?
 • Toida oma saavutusvõimet: toitumine, toidulisandid ja soolestiku tervis
 • Kaitse oma tulevikku: optimeeritud aju kogu eluks

Koolituse läbiviija

Evely Raudmets

Minu eesmärk on aidata inimestel haarata kontroll oma aju üle ning seeläbi kujundada teadlikult ja teekonda nautides oma tulevikku. Käsitlen aju kahes osas: raudvara (füsioloogia) ja tarkvara (psühholoogia).

Olen Tony Robbinsi ja Cloe Madanesi poolt sertifitseeritud strateegilise sekkumise coach, Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja kõneleja ning dr. Daniel Ameni poolt sertifitseeritud ajutervise treener ja koolitaja.

Kui Su aju töötab hästi, siis Sina töötad hästi!

 • Miks on oluline tegeleda aju tervisega terve elu vältel?

  Hoolimata sinu vanusest ja ametist on igal juhul kindel, et tervem aju aitab sul olla positiivsem, efektiivsem ja kujundada oma keskkonda ning elu endale sobivamaks. Sinu aju mõjutab kõike su elus ning tänu koolitusel omandatule ning selle rakendamisele saavutad positiivseid muutuseid igas oma elu valdkonnas.

 • Kuidas aitab negatiivsetest mõtetest võitu saamine parandada suhteid, loovust ja edu?

  Mõtted tekitavad meie tundeid. Kui su mõtted on täis kurbust, viha või lootusetust, vallandab su keha nende peale kemikaale mis panevad sind end halvasti tundma. Need mõtted saboteerivad sinu edu ja suhteid teistega. Koolitusel õpid tehnikad kuidas nende mõtetga toime tulla ja tänu sellele tunda end positiivsema, motiveerituma ja enesekindlamana.

 • Kuidas mõjutavad toit ja soolestiku tervis edu tööl ja elus?

  Toidud, mida sööd, mõjutavad otseselt sinu aju tööd. Soolestikku peetakse “teiseks ajuks” – umbes 75% keha neurotransmitteritest toodetakse soolestikus, mis on otseses ühenduses ajuga. Kui su soolestik on terve, oled tõenäolisemalt õnnelik ja kui see seda ei ole, siis kannatad tõenäolisemalt ärritunud soole sündroomi, ärevuse ja depressiooni all. See koolitus näitab sulle, kuidas õige toitumise ja toidulisanditega optimeerida ja toetada soolestiku ja aju tervist.

 • Kas mul peaks olema erialane haridus, et koolitusest aru ja kasu saada?

  Ei! Koolitus on loodud olema lõbus, informatiivne ja praktiline. Sa võid alustada õpitu rakendamist oma elus juba täna!

 • Kas see koolitus aitab mul edu saavutada?

  Sellel koolitusel omandad mitmeid teaduslikult tõestatud loovuse võimendajaid ning nippe nagu näiteks: mediteerimist, siniste või roheliste piltide vaatamist ja palju muud. Saad teada, kuidas parandada meeskonnatööd, suhtlust ja eesmärkide seadmist, et saavutada elus edu.

Tagasiside

Mida inimesed räägivad?

Mõned mõtted ja laused koolituse läbinud inimestelt
Lõpetasin just selle imelise koolituse kuulamise – olen lummatud ja sõnatu, oh ja ka väga elevil. Ma näen nüüd, mida teha saan. Sain palju mõtteid ja ideid, kuidas enda jaoks olukorda parandada. Suur aitäh selle suurepärase kogemuse ja võimaluse eest. Aitäh, et teete seda, mida teete nii suure kire ja armastusega. See on jõud, mis kannab ja jõud, mis paneb mind liikuma oma ihaldatud tuleviku poole. Lihtsalt AITÄH ja suur patsutus õlale.
 
Pirjo
Oh vau, see koolitus oli äge! Igaüks, kellel on aju, peaks selle läbima! See on kummaline, kuidas ma nüüd mõtlen oma ajust ja endast justkui natuke eraldi. Kõik otsused, mida ma teen, tahan teha lähtudes sellest, kas see “talle” on hea. Kui ma midagi saavutan, siis see ei ole nagu, et MINA selle ära tegin. Meie tegime – koos ajuga. Tunnen, et põnevad ja positiivses mõttes elumuutvad ajad on ees. Usun, et seeläbi ehk leian ka oma kire. Sul on kindlasti selles suur “süü”! Aitäh, tõesti! Kogu hingest ja südamest.
 
Henelyn
Suur aitäh selle koolituse eest – ma poleks teadnudki, et mu probleeme saab nii lihtsalt lahendada. Saan jälle magada ja ärevus on taandunud – oled elupäästja. Igavesti tänulik.
 
Kirke
See polnud mitte ainult lõbus ja huvitav, vaid ka ülimalt praktiline. Mulle meeldib see, kuidas saan hakata oma elu muutma omas tempos, hõlmates samal ajal kõiki oma eluvaldkondi. Ma suudan isegi oma mõtteid juhtida – mõistusega, jee! Ei jõua järgmist koolitust ära oodata. Aitäh, Evely!
 
Cristy

Kas oleks hullumeelne mõte koolitus läbida ning haarata kontroll oma aju üle?