Lummav. Praktiline. Ajumuutev.

Koolitused sinu ettevõttele ja meeskonnale

Paku oma kuulajatele enamat kui lihtsalt inspiratsiooni..
Muuda oma aju, et muuta oma elu.

See on ainus test, mis pakub täpseid, reaalajas elustiili- ja tootesoovitusi oma ajutervise parandamiseks, olenemata minu alguspunktist.

Kristjan Kippar

Meie äri on kiire kasvu faasis ja sellega kaasnevad märksõnad on paratamatult kõrgem töökoormus ja vähem aega iseendale. Evely koolitus oli väga praktiline ja aitas meie inimestel saada reaalseid nippe, kuidas oma ajutervist parandades iseendaga ja tööga paremini toime tulla.

Joonas Jõgi, Äripäeva Infopanga juht

Uskumatult sisukas ja informatiivne kogemus, mis puudutas kõiki osalejaid. Koolitus ei andnud mitte ainult väärtuslikke teadmisi aju keerukuse kohta, vaid julgustas meid mõtlema ka selle üle, kuidas saaksime oma aju igapäevaste lihtsate tegevustega kaitsta ja toetada. Lisaks iga osaleja isiklikule kasule aitas see kaasa ka kaasava ja toetava kultuuri edendamisel organisatsiooni sees. Koolitus oli hästi struktureeritud, kaasahaarav ja interaktiivne. See oli meeldiv segu teaduslikust informatsioonist ja praktilistest võtetest. Evely oskus keerulisi kontseptsioone lihtsustada ja laiale hulgale vaatajaskonnale kättesaadavaks teha on tõeliselt kiiduväärt!

Maria Eelmets, ADM Interactive

Mina jäin väga rahule, ja need paar inimest, kellega jõudsin eile õhtul mõtteid vahetada, olid ka väga rahulolevad. Sai mõned vanad teadmised taas meelde tuletatud ning paar uut nippi positiivsuse säilitamiseks juurde õpitud. Eriti meeldis teaduslikele uuringutele tuginemine ja sinna juurde näited päriselust.

Marge Uudre, Aldar Eesti OÜ

Investeering iseendasse. See pole esmapilgul odav. Kuid see on igat senti väärt. Olen isiklikult tänu Evelyle säästnud kuid või isegi aastaid oma elust. Ta on pühendanud oma elu ja läbinud viimase 10 aasta jooksul väga erilise haridustee selle nimel, et aidata teil saavutada mida soovite!

Meelis

Visioon, energia ja tulemused! See on see, mida ma vajan ja nüüd tean, kuidas neid aspekte hallata, et edasi liikuda. Asjad hakkavad juhtuma ja saavad tehtud mängleva kergusega. Märgata on ulatuslikku positiivset efekti igas minu eluvaldkonnas. Minu emotsionaalne ja füüsiline seisund on mu elu parimad.

Siret

Sügav. Ma mõtlen väga sügav. Sügavam, kui tavaliselt enda sisse või isegi oma abikaasa või parima sõbraga oskaks kaevuda. Ilma selleta ei saaks te aru põhjus-tagajärg seostest meie praeguse käitumise ja varasemate kogemuste vahel. Aitäh!

Helen

Kui ma alustasin Ajutervise jälgimist, oli minu seis üsna halb. Võiks öelda isegi üsna, üsna halb. Minu vaimne tervis oli sügavas madalseisus. Minu hirmud ei lasknud mul magada, kodust kaugele minna, inimestega suhelda. Tekkisid füüsilised valud, südame puperdamine, klombi tunne kurgus jne. Täna 1 aasta ja 2 kuud hiljem võin ma öelda, et ma elan jälle. Suur, suur, suur aitäh, et oled oma suurepäraste teadmistega tulnud meid aitama. Minu maailm on nüüd hoopis teine.

Kersti

See kõik on minu jaoks liigagi huvitav ja põnev. Uusi teadmisi on nii palju, et aju ei suuda kõike kohe omaks võtta. Loen ja kuulen materjali uuesti ja uuesti üle. Ja siis leian ennast mõtlemast, et kui vähe meie teame oma ajust ja kui vähe sellest ka praegu veel räägitakse!?

Aga olen Sinule väga tänulik, uhke Sinu tegemiste üle, oma teadmiste jagamisel teistele.

Vaike

Läksin kuulates nii hasarti, et ei saanud enne pidama kui kell 2 öösel, mis on siis 3 tundi hiljem, kui olnuks tervislik magama minna. Mu lemmik oli soovitus muutuste tegemiseks alustada identideedist ja tahtejõud üle kavaldada. Tänud!

Nida

Vaata kõiki

Tere, saame tuttavaks

Olen Evely Raudmets ning minu eesmärk on aidata inimestel haarata kontroll oma aju üle ning seeläbi kujundada teadlikult ja teekonda nautides oma tulevikku. Käsitlen aju kahes osas: raudvara (füsioloogia) ja tarkvara (psühholoogia).

Muutes oma aju muudad oma elu.

Olen Tony Robbinsi ja Cloe Madanesi poolt sertifitseeritud strateegilise sekkumise coach, Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja avalik esineja ning dr. Daniel Ameni poolt sertifitseeritud ajutervise treener ja koolitaja.

Kui Su aju töötab hästi, siis Sina töötad hästi!

Minu mentorid räägivad

Dr. Daniel Amen

Psühhiaater ja neuroteadlane

Dr. Joseph McClendon III

Neuropsühholoogia doktor

Koolitused ja ettekannete teemad

 1. Terveks eluks terve aju

  Koolitus pakub osalejale tegevuskava kuidas leevendada ärevust ja ATH-d, kaitsta ja taastada oma aju, leida motivatsiooni, arendada loovat mõtlemist ning lisaks tõsta osaleja produktiivsust. Kõike seda läbi teadmiste suurendamise, harjutuste ning praktiliste võtete. Õpite kuidas taastada oma aju tervist ning panna oma aju potentsiaal teadlikult enda kasuks tööle. Peale koolituse läbimist oskab osaleja end paremini õnnelikus meelelaadis hoida, kontrollida ja juhtida stressirohkete olukordade mõju enda vaimsele tervisele ning keskenduda enda seatud eesmärkidele.

 2. Unistuste röövlid

  Kui soovid mõista ja võitu saada järgnevatest unistuste röövlitest, siis on see koolitus just sinu jaoks: viivitamine, kahtlemine, hirm läbikukkumise ees, hirm edu ees, ebakindlus, enesevihkamine, petturisündroom, hirm äraütlemise ees.

 3. sinu stressijuhtimissüsteem - mõtted ja emotsioonid

  Käesolev koolitus sisaldab endas järgnevat: isikliku ajaloo muutmine, identiteedi ülevaade ja ärevuse reageerimissüsteem; vaimse tervise loomine ja säilitamine; kuidas hoida end oma arengu eest vastutavana. Kui oled kunagi soovinud teaduspõhiseid, südamekeskseid praktikaid parema elu saavutamiseks, siis on käesolev koolitus just sulle sobiv. Saavuta kontroll oma aju üle ning tipptasemel oskus stressi juhtida ning raskusi ületada, et liikuda elus kiiremini kaugemale.

 4. Seadista oma aju

  Enamik koolitusprogramme alustavad eesmärkide seadmisega, kuid "Seadista oma aju" puhul on prioriteediks sinu aju tippvormi viimine ENNE eesmärkide seadmist tagamaks, et oled valmis saavutama kõike, mida soovid ja enamatki veel. "Seadista oma aju" on litsenseeritud programm, mis juhendab osalejaid läbi viie elemendi, mis on vajalikud nende ajus selguse loomiseks ning meeleolu ja vaimse võimekuse parandamiseks.

 5. Programmeeri oma elu

  Oled sa kunagi mõelnud, "Miks ma ei suuda jõuda oma elus rõõmu, edu ja saavutustega järgmisele tasemele?" Sa pole üksi! Asi on selles, et on kümneid asju, mis takistavad sul elamast oma parimat elu. Hea uudis on see, et saad need takistused eemaldada! Lahendus peitub sinu kõige võimsamas tööriistas - AJUS. "Programmeeri oma elu" koolituse põhimõtted ja tööriistad annavad sulle selguse sellest, kui suur osa sinu elust on tõeliselt sinu enese kontrolli all.

  Enamik meist ei mõista, et meie ajul on kaks komponenti, sarnaselt arvutile: riistvara ja tarkvara. Koolituse vältel töötame läbi 12 erinevat segmenti, milles tutvustatakse erinevaid "koode", mida saad oma meele tarkvarasse hõlpsalt ja kõigile arusaadavas vormingus installida. Me teeme igapäevaselt tuhandeid otsuseid, kuid meil on vaja oma ajus vaid tosinat "koodi", et tagada optimism ning saavutada seatud eesmärke. Nende 12 koodi paigaldamisega oma vaimsesse tarkvarasse saad tulemusi näha kiiremini ja suurema rõõmuga.

 6. Neurokodeerimise bootcamp

  Negatiivsete emotsioonide, mustrite (sh. suguvõsa) ja traumade seljatamine. Need meist, kes julgevad unistada, kui ülejäänud maailm elab õudusunenäos, ei loo mitte ainult küllust, mida me oma ellu soovime, vaid oleme ka säravad eeskujud kogu ülejäänud maailmale. Kui sa pole viimased paar aastat kivi all elanud, siis oled vägagi teadlik, et maailmas on keeruline aeg, mis võib veel üsna kaua jätkuda. Kuid meie, kes me julgeme särada, oleme need, keda saadab edu.

  Tulevikus esitavad inimesed ühe kahest küsimusest. Esimene küsimus on: mida ma oleksin aasta tagasi soovinud teha? Kui ma oleksin seda teinud, oleks mu elu nüüd parem. Või nad küsivad: mille üle ma olen rõõmus, et ma selle ära tegin? Praegu on minu elus tõeline edulugu, mis toob mulle rõõmu ja rahulolu. Saan kasutada loodud küllust enda jaoks, et ka end ümbritsevaid inimesi positiivselt mõjutada.

5 põhjust koostööks Evelyga

 1. Sujuv suhtlus

  Minuga on kerge – olen entusiastlik, mõtlen kaasa ning olen avatud koostööle.

 2. Inimlikult samastuv

  Ma ei õpeta teooriat vaid olen ise see sõnum, mida edasi kannan. Olen laval ehe ja veenev, puudutan inimeste südameid ja inspireerin muutusi.

 3. Teie vajadustele kohandatud

  Kohandan sõnumi ja väljundi nii, et see mõjutaks teie vaatajaskonna ees seisvaid konkreetseid väljakutseid ja võimalusi.

 4. Praktiline ja inspireeriv

  Olen praktik, kes keskendub küsimusele “Kuidas?”. Teie publik ei ole mitte ainult inspireeritud, vaid saab kaasa tööriistad, mida kohe kasutusele võtta.

 5. Tulemustele orienteeritud

  Mind motiveerivad tulemused ja seda kannan ka edasi oma tööga. Toon endaga ühes energia, veenva ettakande, teadusuuringutega toetatud ja lihtsasti mõistetava sisu, meeldejääva ja elumuutva kogemuse.

Räägime.

Teemavalikuga vorm