Neuropsühholoogiale ja ‑teadusele tuginev koolitus

Enesejuhtimine läbi õnnehormoonide

Praktiline koolitus mis aitab sul end teadlikult juhtida!

Liitu koolitusega 77€

Kas need küsimused kõnetavad sind?

Milline oleks elu kui stressi oleks vähem?

Kuidas saaksin olla rohkem hetkes ja hinnata väärtuslike hetki kallima ja lastega isegi kui terve päev on olnud pehmelt öeldes KOHUTAV?

Kuidas saaks saavutada need uue aasta lubadused ja muud eesmärgid, mis sai võetud?

Kuidas saan parandada oma mälu?

Kuidas vähendada ärevust?

Kuidas saaksin nautida ka neid hetki, mida praegu absoluutselt ei salli?

Miks ma emotsionaalselt söön ja mida saaks teha selle asemel?

Kuidas ma iseend mõjutan ja takistan?

Kas elu saab olla rõõmsam ja värvilisem?

Kuidas ma saaksin rohkem saavutada?

….ja veel mitmed muud küsimused saavad koolituse käigus vastuse.

Koolituse läbiviija

Minu eesmärk on aidata inimestel haarata kontroll oma aju üle ning seeläbi kujundada teadlikult ja teekonda nautides oma tulevikku. Käsitlen aju kahes osas: raudvara (füsioloogia) ja tarkvara (psühholoogia).

Olen Tony Robbinsi ja Cloe Madanesi poolt sertifitseeritud strateegilise sekkumise coach, Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja kõneleja ning dr. Daniel Ameni poolt sertifitseeritud ajutervise treener ja koolitaja.

Kui Su aju töötab hästi, siis Sina töötad hästi!

Mida sa sellelt koolituselt saad

Praktilisi nõuandeid...

mida teha, et mõjutada enda kehakeemiat vastavalt soovitud eesmärgile.

Teadusele tuginevat infot...

mille abil end ja teisi inimesi mõista. Saad astuda sammud enese teadliku juhtimise suunas.

Spetsiifilisi võtteid...

mis on oma mõju tõestanud ning mida saad kasutada igal pool ning igal ajal.

Vabasta end

Kas oled kunagi enda sees tundnud, et TEAD, et saad teha paremini ja olla rohkemat, kuid sa pole lihtsalt kindel, kuidas end nendest negatiivsetest mõtte- ja emotsioonimustritest, mis su elu juhivad, välja tõmmata?

Sa ei ole üksi. Minu teekond on mind toonud siia, kuna kõik eelnev on ka mind ennast kunagi elus tagasi hoidnud. Praktilisest vajadusest iseend ja lähedasi aidata sai minust sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja koolitaja. Mind on alati paelunud küsimus, mida on muutumiseks päriselt vaja, miks on muutus nii raske ja miks inimesed ei ela oma elu nii nagu nad seda tegelikult tahaksid?

Kurb on tõsiasi, et alateadlikud mustrid on sinu unistuste röövlid, KUI sa nendega midagi ette ei võta. Olen elevil, et saan jagada sinuga võimalust õppida lihtsaid samme nende kõrvaldamiseks! Õpitu efekt kasvab aja jooksul ning toob üha rohkem tulemust!

Selle koolituse jooksul näitan ja selgitan sulle, kuidas mõista ja muuta oma õnnehormoone, et saavutada edu. Kas oled valmis end teadlikult juhtima?

Koolituse sisu

Saad:

 • 6 õppevideot
 • Ligipääs ilma aegumistähtajata
 • Mobiilis vaadatav
 • Praktilised harjutused​
 • Tunnistus koolituse läbimisest

Kava:

 • Sissejuhatus
 • Moodul 1: saavutamine ja dopamiin
 • Moodul 2: lähedus ja oksütotsiin
 • Moodul 3: rahulolu ja serotoniin
 • Moodul 4: naer ja endorfiinid
 • Kokkuvõte
*Ideaalis läbitav vähem kui nädala jooksul

Olen sinuga.

Sellel koolitusel olen sulle virtuaalseks teekaaslaseks.

Ma olen siin, et aidata sul meelde tuletada kui vägev sa tegelikult oled.

Ma olen siin, et näidata sulle kuidas leida vastuseid iseenda seest.

Ma tutvustan sulle võimalusi, kuidas end teadlikult juhtida.

Tagasiside

Teised räägivad...

Mõned mõtted ja laused koolituse läbinud inimestelt

See on ainus test, mis pakub täpseid, reaalajas elustiili- ja tootesoovitusi oma ajutervise parandamiseks, olenemata minu alguspunktist.

Kristjan Kippar

Meie äri on kiire kasvu faasis ja sellega kaasnevad märksõnad on paratamatult kõrgem töökoormus ja vähem aega iseendale. Evely koolitus oli väga praktiline ja aitas meie inimestel saada reaalseid nippe, kuidas oma ajutervist parandades iseendaga ja tööga paremini toime tulla.

Joonas Jõgi, Äripäeva Infopanga juht

Uskumatult sisukas ja informatiivne kogemus, mis puudutas kõiki osalejaid. Koolitus ei andnud mitte ainult väärtuslikke teadmisi aju keerukuse kohta, vaid julgustas meid mõtlema ka selle üle, kuidas saaksime oma aju igapäevaste lihtsate tegevustega kaitsta ja toetada. Lisaks iga osaleja isiklikule kasule aitas see kaasa ka kaasava ja toetava kultuuri edendamisel organisatsiooni sees. Koolitus oli hästi struktureeritud, kaasahaarav ja interaktiivne. See oli meeldiv segu teaduslikust informatsioonist ja praktilistest võtetest. Evely oskus keerulisi kontseptsioone lihtsustada ja laiale hulgale vaatajaskonnale kättesaadavaks teha on tõeliselt kiiduväärt!

Maria Eelmets, ADM Interactive

Mina jäin väga rahule, ja need paar inimest, kellega jõudsin eile õhtul mõtteid vahetada, olid ka väga rahulolevad. Sai mõned vanad teadmised taas meelde tuletatud ning paar uut nippi positiivsuse säilitamiseks juurde õpitud. Eriti meeldis teaduslikele uuringutele tuginemine ja sinna juurde näited päriselust.

Marge Uudre, Aldar Eesti OÜ

Investeering iseendasse. See pole esmapilgul odav. Kuid see on igat senti väärt. Olen isiklikult tänu Evelyle säästnud kuid või isegi aastaid oma elust. Ta on pühendanud oma elu ja läbinud viimase 10 aasta jooksul väga erilise haridustee selle nimel, et aidata teil saavutada mida soovite!

Meelis

Visioon, energia ja tulemused! See on see, mida ma vajan ja nüüd tean, kuidas neid aspekte hallata, et edasi liikuda. Asjad hakkavad juhtuma ja saavad tehtud mängleva kergusega. Märgata on ulatuslikku positiivset efekti igas minu eluvaldkonnas. Minu emotsionaalne ja füüsiline seisund on mu elu parimad.

Siret

Sügav. Ma mõtlen väga sügav. Sügavam, kui tavaliselt enda sisse või isegi oma abikaasa või parima sõbraga oskaks kaevuda. Ilma selleta ei saaks te aru põhjus-tagajärg seostest meie praeguse käitumise ja varasemate kogemuste vahel. Aitäh!

Helen

Kui ma alustasin Ajutervise jälgimist, oli minu seis üsna halb. Võiks öelda isegi üsna, üsna halb. Minu vaimne tervis oli sügavas madalseisus. Minu hirmud ei lasknud mul magada, kodust kaugele minna, inimestega suhelda. Tekkisid füüsilised valud, südame puperdamine, klombi tunne kurgus jne. Täna 1 aasta ja 2 kuud hiljem võin ma öelda, et ma elan jälle. Suur, suur, suur aitäh, et oled oma suurepäraste teadmistega tulnud meid aitama. Minu maailm on nüüd hoopis teine.

Kersti

See kõik on minu jaoks liigagi huvitav ja põnev. Uusi teadmisi on nii palju, et aju ei suuda kõike kohe omaks võtta. Loen ja kuulen materjali uuesti ja uuesti üle. Ja siis leian ennast mõtlemast, et kui vähe meie teame oma ajust ja kui vähe sellest ka praegu veel räägitakse!?

Aga olen Sinule väga tänulik, uhke Sinu tegemiste üle, oma teadmiste jagamisel teistele.

Vaike

Läksin kuulates nii hasarti, et ei saanud enne pidama kui kell 2 öösel, mis on siis 3 tundi hiljem, kui olnuks tervislik magama minna. Mu lemmik oli soovitus muutuste tegemiseks alustada identideedist ja tahtejõud üle kavaldada. Tänud!

Nida

Kellele see mõeldud on?

Neile, kes soovivad muuta oma reaalsust alustades enese seest ja on valmis selle nimel ka tegutsema. Sinu sugu, vanus, amet või mis iganes muud parameetrid ei ole olulised!

Kas osalemiseks on eeldusi?

Avatud meel, kaasamängimine ja valmisolek muuta on arvamust sellest, mis on Sinu maailmas võimalik…

Kas ühined minuga, et end teadlikult juhtida?