Neuropsühholoogiale ja ‑teadusele tuginev 6‑nädalane koolitus

Seadista oma aju

6-nädalane, praktiline alateadlikke programme muutev veebikoolitus

Liitu koolitusega 247€

Mida sa tahad saada ja miks sul seda juba ei ole?

Ma usun, et soovid olla edukam, rikkam ja tervem? Kes seda siis ei soovi, eks?

Ometigi ei ole ju asi selles, et sa ei tea mida teha, et seda kõike saavutada. Inimene on piisavalt tark, et välja uurida, mida ta peaks tegema, et soovitut saada. Kui on soov kaalu langetada tuleb süüa vähem kaloreid, kui kulutad ning kui on soov rohkem teenida, tuleb rohkem tööd teha ja väärtust luua. Me justkui teame seda kõike, aga ometigi enamik meist ei tee seda.

Enamus olukorrad meie elus kulgevad nii – sa näed mida tahad, motivatsioon tõuseb ja asud tegutsema. Sa uurid välja mida teha, hangid tööriistad ja asud asja kallale ning siis juhtub midagi, mida sa ei oskagi täpselt seletada aga sa kas ei vii alustatut lõpule või kui tegemist on suure ning piiritu sooviga, siis ei jätku sul püsivust, et kuid või aastaid oma soovi suunas liikuda.

Kui unistuste suunas liikumine pidevalt pooleli jääb või katkeb, mis iganes põhjusel, siis kaob ka soov enam üldse üritada. Tekib mõtteviis – kui ma pidevalt oma alustatut pooleli jätan, siis ma olen allaandja. Seda sõna aga keegi oma identiteedi osaks ei soovi ning seega ei proovitagi oma unistusi täide viia vältimaks ebaõnnestumisi. Kui ma ei alusta ja pooleli ei jäta, siis säilib mingisugunegi väärikus, eks?

Kõike eelnevat mõjutavad sinu väärtushinnangud, uskumused, alateadlikud reeglid eluks ja veel nii mõndagi, mis on talletatud sinu alateadvusesse. Kuidas seda kõike muuta nii, et saaks oma elu elada omadel tingimustel ning soovitult?

6-nädalasel koolitusel hakkamegi sinu alateadvuses olevaid programme ehk neuroühendusi lahti raputama ning uusi asemele seadistama. Alustame sellest, et seadistame ajusse terviklikkuse, visaduse, energia, lahkuse ja rõõmu.

Koolituse läbiviija

Evely Raudmets

Minu eesmärk on aidata inimestel haarata kontroll oma aju üle ning seeläbi kujundada teadlikult ja teekonda nautides oma tulevikku. Käsitlen aju kahes osas: raudvara (füsioloogia) ja tarkvara (psühholoogia).

Olen Tony Robbinsi ja Cloe Madanesi poolt sertifitseeritud strateegilise sekkumise coach, Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja kõneleja ning dr. Daniel Ameni poolt sertifitseeritud ajutervise treener ja koolitaja.

Kui Su aju töötab hästi, siis Sina töötad hästi!

Mida sa sellelt koolituselt saad

Praktilisi nõuandeid...

kuidas seadistada aju nii, et saad mida soovid ilma „tee tööd ja näe vaeva“ mentaliteedita.

Sammhaaval läbitava protsessi...

mille abil raputad lahti vanad neuroühendused ja vabaned ajapikku sind tagasi hoidvatest mõtetest, emotsioonidest, uskumustest ja käitumismustritest.

Spetsiifilisi võtteid...

mis on oma mõju tõestanud ning mida saad kasutada igal pool ning igal ajal.

Vabasta end

Kas oled kunagi enda sees tundnud, et TEAD, et saad teha paremini ja olla rohkemat, kuid sa pole lihtsalt kindel, kuidas end nendest negatiivsetest mõtte- ja emotsioonimustritest, mis su elu juhivad, välja tõmmata?

Sa ei ole üksi. Minu teekond on mind toonud siia, kuna kõik eelnev on ka mind ennast kunagi elus tagasi hoidnud. Praktilisest vajadusest iseend ja lähedasi aidata sai minust sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja koolitaja. Mind on alati paelunud küsimus, mida on muutumiseks päriselt vaja, miks on muutus nii raske ja miks inimesed ei ela oma elu nii nagu nad seda tegelikult tahaksid?

Kurb on tõsiasi, et alateadlikud mustrid on sinu unistuste röövlid, KUI sa nendega midagi ette ei võta. Olen elevil, et saan jagada sinuga võimalust õppida lihtsaid samme nende kõrvaldamiseks! Õpitu efekt kasvab aja jooksul ning toob üha rohkem tulemust!

Selles 6-nädalases koolitusprogrammis õpetan sulle, kuidas muuta negatiivseid mustreid ja programmeerida oma aju ümber, et saavutada edu. Selleks saad kasutada sama samm-sammult neuroteadusega toetatud protsessi, mida kasutasin enda peal ja mida on kasutatud kuulsuste, tegevjuhtide, olümpiasportlaste ja veel 5 miljoni inimese peal, kes on enda isikliku arengu tõsiselt kätte võtnud.

Koolituse sisu

Koolituselt saad:

 • 18 õppevideot
 • Digitaalne töövihik
 • Ligipääs ilma aegumistähtajata
 • Mobiilis vaadatav
 • Praktilised harjutused​
 • Tunnistus koolituse läbimisest

Kava:

 • Sissejuhatus
 • Moodul 1: Terviklikkus
 • Moodul 2: Visadus
 • Moodul 3: Energia
 • Moodul 4: Lahkus
 • Moodul 5: Rõõm
*Ideaalis läbitav 6 nädala jooksul

Koos sinuga.
Kuus nädalat.

Sellel koolitusel olen sulle virtuaalseks teekaaslaseks.

Ma olen siin, et aidata sul meelde tuletada kui vägev sa tegelikult oled.

Ma olen siin, et näidata sulle kuidas leida vastuseid iseenda seest.

Me peatame sinu unistuste röövlid, milleks on kõhklus, hirm ebaõnnestumise ja äraütlemise ees, ning eneses kahtlemine.

Tagasiside

Teised räägivad...

Mõned mõtted ja laused koolituse läbinud inimestelt

See on ainus test, mis pakub täpseid, reaalajas elustiili- ja tootesoovitusi oma ajutervise parandamiseks, olenemata minu alguspunktist.

Kristjan Kippar

Meie äri on kiire kasvu faasis ja sellega kaasnevad märksõnad on paratamatult kõrgem töökoormus ja vähem aega iseendale. Evely koolitus oli väga praktiline ja aitas meie inimestel saada reaalseid nippe, kuidas oma ajutervist parandades iseendaga ja tööga paremini toime tulla.

Joonas Jõgi, Äripäeva Infopanga juht

Uskumatult sisukas ja informatiivne kogemus, mis puudutas kõiki osalejaid. Koolitus ei andnud mitte ainult väärtuslikke teadmisi aju keerukuse kohta, vaid julgustas meid mõtlema ka selle üle, kuidas saaksime oma aju igapäevaste lihtsate tegevustega kaitsta ja toetada. Lisaks iga osaleja isiklikule kasule aitas see kaasa ka kaasava ja toetava kultuuri edendamisel organisatsiooni sees. Koolitus oli hästi struktureeritud, kaasahaarav ja interaktiivne. See oli meeldiv segu teaduslikust informatsioonist ja praktilistest võtetest. Evely oskus keerulisi kontseptsioone lihtsustada ja laiale hulgale vaatajaskonnale kättesaadavaks teha on tõeliselt kiiduväärt!

Maria Eelmets, ADM Interactive

Mina jäin väga rahule, ja need paar inimest, kellega jõudsin eile õhtul mõtteid vahetada, olid ka väga rahulolevad. Sai mõned vanad teadmised taas meelde tuletatud ning paar uut nippi positiivsuse säilitamiseks juurde õpitud. Eriti meeldis teaduslikele uuringutele tuginemine ja sinna juurde näited päriselust.

Marge Uudre, Aldar Eesti OÜ

Investeering iseendasse. See pole esmapilgul odav. Kuid see on igat senti väärt. Olen isiklikult tänu Evelyle säästnud kuid või isegi aastaid oma elust. Ta on pühendanud oma elu ja läbinud viimase 10 aasta jooksul väga erilise haridustee selle nimel, et aidata teil saavutada mida soovite!

Meelis

Visioon, energia ja tulemused! See on see, mida ma vajan ja nüüd tean, kuidas neid aspekte hallata, et edasi liikuda. Asjad hakkavad juhtuma ja saavad tehtud mängleva kergusega. Märgata on ulatuslikku positiivset efekti igas minu eluvaldkonnas. Minu emotsionaalne ja füüsiline seisund on mu elu parimad.

Siret

Sügav. Ma mõtlen väga sügav. Sügavam, kui tavaliselt enda sisse või isegi oma abikaasa või parima sõbraga oskaks kaevuda. Ilma selleta ei saaks te aru põhjus-tagajärg seostest meie praeguse käitumise ja varasemate kogemuste vahel. Aitäh!

Helen

Kui ma alustasin Ajutervise jälgimist, oli minu seis üsna halb. Võiks öelda isegi üsna, üsna halb. Minu vaimne tervis oli sügavas madalseisus. Minu hirmud ei lasknud mul magada, kodust kaugele minna, inimestega suhelda. Tekkisid füüsilised valud, südame puperdamine, klombi tunne kurgus jne. Täna 1 aasta ja 2 kuud hiljem võin ma öelda, et ma elan jälle. Suur, suur, suur aitäh, et oled oma suurepäraste teadmistega tulnud meid aitama. Minu maailm on nüüd hoopis teine.

Kersti

See kõik on minu jaoks liigagi huvitav ja põnev. Uusi teadmisi on nii palju, et aju ei suuda kõike kohe omaks võtta. Loen ja kuulen materjali uuesti ja uuesti üle. Ja siis leian ennast mõtlemast, et kui vähe meie teame oma ajust ja kui vähe sellest ka praegu veel räägitakse!?

Aga olen Sinule väga tänulik, uhke Sinu tegemiste üle, oma teadmiste jagamisel teistele.

Vaike

Läksin kuulates nii hasarti, et ei saanud enne pidama kui kell 2 öösel, mis on siis 3 tundi hiljem, kui olnuks tervislik magama minna. Mu lemmik oli soovitus muutuste tegemiseks alustada identideedist ja tahtejõud üle kavaldada. Tänud!

Nida

Kellele see mõeldud on?

Neile, kes soovivad muuta oma reaalsust enese seest alustades ja on valmis seda ka tegema. Sinu sugu, vanus, amet või mis iganes muud parameetrid ei ole olulised!

Kas osalemiseks on eeldusi?

Avatud meel, kaasa mängimine ja valmisolek muuta on arvamust sellest, mis on Sinu maailmas võimalik…

Kas sa oled veel kahtleval seisukohal?

Ehk on abiks teadmine, et täpselt sama lähenemist on kasutatud ka tuntud inimeste, tegevjuhtide, olümpiasportlaste ja veel viie miljoni inimese peal, kes on oma isikliku arengu tõsiselt käsile võtnud ja mis kõige olulisem SAAVUTANUD soovitud tulemused!

Esimese sammu enda soovitud tuleviku suunas saad astuda juba täna!

Kas ühined minuga, et muuta oma reaalsust?