Neuropsühholoogiale tuginev

STOP tehnika sessioon

04.08.2024, kell 17:00 - 18:00

Murra soovimatud mõtte- ja käitumismustrid neuroteadusel põhineva tööriistaga.

Registreeru

Milleks osaleda STOP tehnika sessioonil?

Kas endas pidev kahtlemine on takistuseks ja midagi ei saa justkui tehtud?


Kui tihti leiad end olukorras, kus jätad alustatu pooleli või lükkad alustamist pidevalt edasi?


Kas hirm teiste arvamuse ees ei luba sul soovitud tegevusega alustada?


Kas enesearengust ja enesetäiendamisest on saanud omal moel “lõks”, mis salamisi toidab tunnet, et “sa ei saa kunagi valmis”?


Kas perfektsionism tekitab tunde, et mõni asi või lausa mitmed asjad pole piisavad?


Kas sul on mõni foobia, mis teeb su elu ebamugavaks või takistab seda nautimast?


Kui su vastus on jah kas ühele või lausa mitmele eelnevale küsimusele, siis saab STOP tehnika sind aidata.

Mida sa sellest töötoast saad?

Mustrite murdmise tööriista, mis ei aegu

Neuropsühholoogia, neuroteaduse, NLP ja hüpnoosi elementidele tuginedes välja töötatud protsess, mida on edukalt kasutatud foobiate ravis üle 30-aasta vältel.

Praktilise närvisüsteemi ümberhäälestuse

Me ei tutvusta ainult teooriat vaid teeme läbi detailse protsessi, mis õpetab sinu ajule ja närvisüsteemile vana mustri asemel uue automaatse mudeli.

Boonus!

Peale 04.08 sessiooni toimub lisaks ühine zoom kõne 14.08. Kõnes vastan kinnistamisprotsessi jooksul tekkinud küsimustele ning olen teile toeks.

Boonus

STOP tehnika sessiooniga liitudes saad boonusena liituda Ajutüüp++ paketiga 157€ 97€ eest.

NB! Soovi korral lisa ostukorvi ka Ajutüüp++ pakett ning sisesta soodustuse saamiseks kood: STOP. Sellega tuleb lisaks kaasa:

  • Ajutüübi aruanne
  • Võtted kuidas tasakaalustada
  • Mini retseptiraamat
  • Abimaterjalid
  • Ligipääs koolitusele "Terveks eluks terve aju"
Registreeru

Töötoa läbiviija

Minu eesmärk on aidata inimestel haarata kontroll oma aju üle ning seeläbi kujundada teadlikult ja teekonda nautides oma tulevikku. Käsitlen aju kahes osas: raudvara (füsioloogia) ja tarkvara (psühholoogia).

Olen Tony Robbinsi ja Cloe Madanesi poolt sertifitseeritud strateegilise sekkumise coach, Joseph McClendon III poolt sertifitseeritud neurokodeerimise spetsialist ja kõneleja ning dr. Daniel Ameni poolt sertifitseeritud ajutervise treener ja koolitaja.

Kui Su aju töötab hästi, siis Sina töötad hästi!

Kellele see mõeldud on?

Neile, kes soovivad muuta oma reaalsust alustades enese seest ja on valmis selle nimel ka tegutsema. Sinu sugu, vanus, amet või mis iganes muud parameetrid ei ole olulised!

Kas osalemiseks on eeldusi?

Avatud meel, kaasamängimine ja valmisolek muuta on arvamust sellest, mis on Sinu maailmas võimalik…

STOP tehnikast täpsemalt

Mis siis.. kui vaid 10 päevaga saaksid enda hirmumustrid ümberkirjutada? Hirmumustrid, mis ei lase sul tegutseda nii nagu tahaksid. Mis panevad sind viivitama ja paigal seisma. Alalõpmata endas kahtlema ja kõike soovitut edasi lükkama.

Mis siis kui SA ISE saad sellele nõiaringile lõpu teha? Ning jah, vaid 10 päevaga! Tegemist ei ole pelga teooriaga, vaid praktikas ennast üle 30 aasta tõestanud samm-sammulise, detailse protsessiga, mis on välja töötatud neuropsühholoogia, neuroteaduse, NLP ja hüpnoosi elementidele tuginedes. 

Tule osale STOP tehnika sessioonil ja veendu selle tõhususes ise!  Alustame 4. augustil kell 17:00 (zoomi vahendusel), mil tutvustan sulle üksikasjalikult kogu protsessi. Seejärel algab sinu töö kinnistamisprotsessi juurutamisel. 10. päeval ehk 14.08 saame viimast korda (zoomi vahendusel) kokku, et saaksid jagada enda kogemust ja esitada küsimusi, mis vahepeal tekkida võisid.

 

‼️SINU ÜLESANDEKS enne sessiooniga liitumist on valida üks muster, mis sind enim häirib ja takistab – kas mõni tunne või mõte, mälestus või sündmus minevikust, mis muudkui kordub ja sind elus takistab. STOP tehnika sessioonil osalemiseks vajad SEGAMATUT KEKSKKONDA, kus saad vabalt oma häält kasutada ning keha liigutada muretsemata kas keegi näeb või kuuleb! 

ARVESTA, et tehnika närvisüsteemi kinnistamiseks pead juhiste järgi 10 PÄEVA VÄLTEL HARJUTUST KORDAMA (ajakulu ca 10 min päevas)!

Olen sinuga.

Selles töötoas olen sulle virtuaalseks teekaaslaseks.

Ma olen siin, et aidata sul meelde tuletada kui vägev sa tegelikult oled.

Ma olen siin, et näidata sulle kuidas leida vastuseid iseenda seest.

Ma tutvustan sulle võimalusi, kuidas end teadlikult juhtida.

Tagasiside

Teised räägivad...

Mõned mõtted ja laused koolituse läbinud inimestelt

See on ainus test, mis pakub täpseid, reaalajas elustiili- ja tootesoovitusi oma ajutervise parandamiseks, olenemata minu alguspunktist.

Kristjan Kippar

Meie äri on kiire kasvu faasis ja sellega kaasnevad märksõnad on paratamatult kõrgem töökoormus ja vähem aega iseendale. Evely koolitus oli väga praktiline ja aitas meie inimestel saada reaalseid nippe, kuidas oma ajutervist parandades iseendaga ja tööga paremini toime tulla.

Joonas Jõgi, Äripäeva Infopanga juht

Uskumatult sisukas ja informatiivne kogemus, mis puudutas kõiki osalejaid. Koolitus ei andnud mitte ainult väärtuslikke teadmisi aju keerukuse kohta, vaid julgustas meid mõtlema ka selle üle, kuidas saaksime oma aju igapäevaste lihtsate tegevustega kaitsta ja toetada. Lisaks iga osaleja isiklikule kasule aitas see kaasa ka kaasava ja toetava kultuuri edendamisel organisatsiooni sees. Koolitus oli hästi struktureeritud, kaasahaarav ja interaktiivne. See oli meeldiv segu teaduslikust informatsioonist ja praktilistest võtetest. Evely oskus keerulisi kontseptsioone lihtsustada ja laiale hulgale vaatajaskonnale kättesaadavaks teha on tõeliselt kiiduväärt!

Maria Eelmets, ADM Interactive

Mina jäin väga rahule, ja need paar inimest, kellega jõudsin eile õhtul mõtteid vahetada, olid ka väga rahulolevad. Sai mõned vanad teadmised taas meelde tuletatud ning paar uut nippi positiivsuse säilitamiseks juurde õpitud. Eriti meeldis teaduslikele uuringutele tuginemine ja sinna juurde näited päriselust.

Marge Uudre, Aldar Eesti OÜ

Investeering iseendasse. See pole esmapilgul odav. Kuid see on igat senti väärt. Olen isiklikult tänu Evelyle säästnud kuid või isegi aastaid oma elust. Ta on pühendanud oma elu ja läbinud viimase 10 aasta jooksul väga erilise haridustee selle nimel, et aidata teil saavutada mida soovite!

Meelis

Visioon, energia ja tulemused! See on see, mida ma vajan ja nüüd tean, kuidas neid aspekte hallata, et edasi liikuda. Asjad hakkavad juhtuma ja saavad tehtud mängleva kergusega. Märgata on ulatuslikku positiivset efekti igas minu eluvaldkonnas. Minu emotsionaalne ja füüsiline seisund on mu elu parimad.

Siret

Sügav. Ma mõtlen väga sügav. Sügavam, kui tavaliselt enda sisse või isegi oma abikaasa või parima sõbraga oskaks kaevuda. Ilma selleta ei saaks te aru põhjus-tagajärg seostest meie praeguse käitumise ja varasemate kogemuste vahel. Aitäh!

Helen

Kui ma alustasin Ajutervise jälgimist, oli minu seis üsna halb. Võiks öelda isegi üsna, üsna halb. Minu vaimne tervis oli sügavas madalseisus. Minu hirmud ei lasknud mul magada, kodust kaugele minna, inimestega suhelda. Tekkisid füüsilised valud, südame puperdamine, klombi tunne kurgus jne. Täna 1 aasta ja 2 kuud hiljem võin ma öelda, et ma elan jälle. Suur, suur, suur aitäh, et oled oma suurepäraste teadmistega tulnud meid aitama. Minu maailm on nüüd hoopis teine.

Kersti

See kõik on minu jaoks liigagi huvitav ja põnev. Uusi teadmisi on nii palju, et aju ei suuda kõike kohe omaks võtta. Loen ja kuulen materjali uuesti ja uuesti üle. Ja siis leian ennast mõtlemast, et kui vähe meie teame oma ajust ja kui vähe sellest ka praegu veel räägitakse!?

Aga olen Sinule väga tänulik, uhke Sinu tegemiste üle, oma teadmiste jagamisel teistele.

Vaike

Läksin kuulates nii hasarti, et ei saanud enne pidama kui kell 2 öösel, mis on siis 3 tundi hiljem, kui olnuks tervislik magama minna. Mu lemmik oli soovitus muutuste tegemiseks alustada identideedist ja tahtejõud üle kavaldada. Tänud!

Nida